Piątek, 10 sierpnia, g. 19.00, DZIEDZINIEC

BRODWAY, BRODWAY…

JAKUB WOCIAL śpiew
KARINA KOMENDERA fortepian

(w przypadku niepogody koncert zostanie przeniesiony do sali kameralnej)

Największe musicale świata, jak: Aspects of Love, Upiór w operze, Koty, Evita, Józef i cudowny płaszcz snu w technikolorze, Kobieta w bieli czy Jesus Christ Superstar w interpretacji cenionego aktora musicalowego, wybitnego wokalisty, skutecznego producenta i obiecującego reżysera. Artysta debiutował w Teatrze Muzycznym Roma, wcielając się w postać Herberta z musicalu Taniec wampirów Romana Polańskiego. W 2014 wyreżyserował w Teatrze Muzycznym w Katowicach musical Prześliczna wiolonczelistka oparty na muzyce Skaldowów. Jest twórcą cyklu koncertów musicalowych Broadway Street – the Show, MusicaLove oraz najnowszego, świetnie ocenionego przez krytykę i gorąco przyjętego przez widownię – Broadway Exclusive. Wokaliście towarzyszyć będzie znakomita kameralistka, laureatka międzynarodowych konkursów pianistycznych. Była także solistką spektaklu Chopin – an Impression, w którym zadebiutowała w 2010 na scenie Broadway La MaMa Theatre w Nowym Jorku.

Sierpień 2018